13.kolo: Domáca výhra s Jaslovskými Bohunicami
13.kolo:
dorast: 3.november.2018 (sobota) o 13:30 hod:
TJ Slavoj Boleráz/Dolná Krupá - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 4:2 (2:1)
góly: 6´- David Nídel, 41´- Samuel Hetteš, 60´- Alex Školek, 61´- Samuel Hetteš
žk: 38´- Tomáš Slabý
zostava: Marek Gažo - Samuel Sládeček, Patrik Kucman, Tomáš Slabý, Jakub Černý, Filip Lančarič, Samuel Hetteš, Matúš Valášek (K), Adrián Bachratý (62´- Adrián Ryška), Alex Školek, David Nídel (73´- Matúš Šuran)
Komentár trénera: V sobotu nás čakal ďalší súper, a to Jaslovské Bohunice, s ktorými sme v domácom prostredí v Krupej zvíťazili 4:2 aj keď nám chýbalo viacero opôr z dôvodu chorôb a taktiež jeden hráč išiel pomôcť mužstvu mužov D.Krupej. Naše góly v tomto zápase strelili 2xSamuel Hetteš a po jednom David Nídel a Alex Školek.
|
|
Tabuľka po 13.kole
|
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠK Cífer 1929 | 12 | 11 | 1 | 0 | 59:7 | 34 | +19 | |
2 | TJ Elastik Bohdanovce | 12 | 11 | 0 | 1 | 81:7 | 33 | +15 | |
3 | FO ŠK Modranka | 12 | 9 | 0 | 3 | 77:21 | 27 | +12 | |
4 | OŠK Zavar | 12 | 6 | 1 | 5 | 60:29 | 19 | -2 | |
5 | OFK Malženice | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:35 | 18 | 0 | |
6 | TJ Slavoj Boleráz | 12 | 5 | 1 | 6 | 34:30 | 16 | -5 | |
7 | TJ Družstevník Zvončín | 12 | 5 | 0 | 7 | 42:61 | 15 | 0 | |
8 | TJ Družstevník Dechtice | 12 | 4 | 0 | 8 | 24:59 | 12 | -6 | |
9 | OFK Majcichov | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:30 | 10 | -8 | |
10 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 12 | 2 | 0 | 10 | 28:112 | 6 | -12 | |
11 | ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 | 12 | 1 | 0 | 11 | 8:81 | 3 | -15 |
Listina strelcov | |
6 gólov | Samuel Hetteš |
5 gólov | Richard Peško |
4 góly | David Manca |
4 góly | Matúš Valášek |
3 góly | Jozef Daniš |
3 góly | Jakub Peško |
3 góly | Alex Školek |
2 góly | Patrik Kucman |
2 góly | Dávid Nídel |
1 gól | Samuel Vrlák |
Žlté karty | |
3 žk | Samuel Hetteš |
2 žk | Tomáš Slabý |
1 žk | Samuel Sládeček |
1 žk | Jakub Peško |
1 žk | Patrik Kucman |
1 žk | Richard Peško |
Červené karty | |
|
|
Klub
|
Z
|
V
|
R
|
P
|
Skóre
|
B
|
K
|
+/-
|
FP
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠK Cífer 1929 | 12 | 11 | 1 | 0 | 59:7 | 34 | 11 | 19 | 0 | |
2 | TJ Elastik Bohdanovce | 12 | 11 | 0 | 1 | 81:7 | 33 | 10 | 15 | 0 | |
3 | FO ŠK Modranka | 12 | 9 | 0 | 3 | 77:21 | 27 | 9 | 12 | 0 | |
4 | OŠK Zavar | 12 | 6 | 1 | 5 | 60:29 | 19 | 8 | -2 | 0 | |
5 | OFK Malženice | 11 | 6 | 0 | 5 | 39:35 | 18 | 7 | 0 | 0 | |
6 | TJ Slavoj Boleráz | 12 | 5 | 1 | 6 | 34:30 | 16 | 6 | -5 | 0 | |
7 | TJ Družstevník Zvončín | 12 | 5 | 0 | 7 | 42:61 | 15 | 5 | 0 | 0 | |
8 | TJ Družstevník Dechtice | 12 | 4 | 0 | 8 | 24:59 | 12 | 4 | -6 | 0 | |
9 | OFK Majcichov | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:30 | 10 | 3 | -8 | 0 | |
10 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 12 | 2 | 0 | 10 | 28:112 | 6 | 2 | -12 | 0 | |
11 | ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 | 12 | 1 | 0 | 11 | 8:81 | 3 | 1 | -15 | 0 |