17.kolo: Dorastenci zdolali oslabené Malženice

17.kolo:

dorast: 20.apríl.2019 (sobota) o 16:00 hod:

TJ Slavoj Boleráz/Dolná Krupá - OFK Malženice   9:1 (5:0)

góly: 1´- Samuel Hetteš, 24´- Matúš Valášek, 38´- Matúš Valášek, 41´- Richard Peško, 45´- Jozef Daniš, 48´- David Manca, 52´- Samuel Vrlák, 58´- Alex Školek, 83´- Richard Peško

žk: 61´- Patrik Kucman

zostava: Marek Gažo - Samuel Sládeček, Patrik Kucman, Richard Peško, Filip Lančarič, Jozef Daniš, Samuel Hetteš (K), Alex Školek, Matúš Valášek, Samuel Vrlák (70´- Nicolas Hrčka), David Manca (53´- David Nídel)

Konečne prišiel zápas, kedy si chalani schuti zastrieľali a výsledok mohol byť aj dvojciferný. K tomuto výsledku nám takpovediac trochu napomohol aj súper, ktorý má podobné problémy ako my. (predchádzajúce kolo sme odohrali 10ti) Dnes náš súper pricestoval na zápas iba s 11-timi hráčmi, pričom už v priebehu prvého polčasu sa im zranili dvaja hráči, čo výborne zúžitkovali naši chalani a už do polčasu sme vyhrávali 5:0. V druhom polčase sme mohli ešte vysledok doviezť až k dvojcifernému výsledku, avšak množstvo šancí sme ešte zahodili. Naopak, už pri konci zápasu súper využil našu nepozornosť pri štandardnej situácii a znížil na 9:1. Góly si postupne rozdelilo sedem našich hráčov, keď dva góly dal R.Peško a M.Valášek a po jednom pridali Vrlák, Manca, Školek, Hetteš a Daniš.