17.kolo: Proti Dobrej Vode nám to v sezóne ide

Proti Dobrej Vode sme rozhodli už v prvom polčase.

muži B:

17. kolo

TJ Slavoj Boleráz "B" - ŠK Dobrá Voda    5:1 (4:0)

góly: 8´- Viktor Šmidovič, 19´- Peter Daniš, 24´- Patrik Židek, 39´- Martin Miškovič, 70´- Jozef Gergel (pk)

žk: 26´- Lukáš Vaško, 84´- Martin Miškovič

čk: 84´- Roman Vavro

zostava: Lukáš Vaško - Patrik Židek, Erik Kurinec, Peter Daniš, Jozef Gergel, Martin Miškovič, Peter Zajíček, Martin Vavro, Viktor Šmidovič, Martin Daniš (46´ -Roman Vavro), Marek Daniš (K)

Zápas sme začali aktívnejšie. Už v 8´minúte strelou spoza šestnástky Šmidovič prehodil brankára. Potom sme zaváhali dvakrát v obrane, začo nás mohli hostia potrestať. Nestalo sa tak a góly sme do polčasu dávali len my. Po rohovom kope sa v 19´minúte presadil hlavou Peter Daniš. O päť minút neskoršie sa po skrumáži v šestnástke dostal lopte Židek a loptu prepálil do siete. Bodku za polčasom dal po peknej kombinačnej akcii Martin Miškovič.

V druhom polčase sme mali hneď v úvode gólovú šancu, ale na prihrávanú loptu do pätky chýbalo Romanovi Vavrovi pol kroka. Potom sme mali hluchých 20 minút, kde nás hostia pritlačili. Dokonca sa im podarilo z priameho kopu znížiť na 4:1. V 70´minúte hosťujúci brankár fauloval Mareka Daniša a Gergel z jedenástky spečatil naše víťazstvo na 5:1. V závere sme prišli o vylúčeného Romana Vavru, ktorý dohrával zbytočne súboj.