18.kolo: V Trstíne sme stratili víťazstvo v závere

TJ Sokol Trstín - TJ Slavoj Boleráz "B"      2:2 (0:1)

góly: 2´- Viktor Šmidovič, 85´- Marián Puschenreiter

žk: 31´- Martin Vavro, 84´- Martin Daniš

zostava: Štefan Kormúth (K) - Erik Kurinec, Marián Puschenreiter, Kristián Šige, Viktor Šmidovič (65´- Martin Daniš), Martin Miškovič, Marek Ostradický, Roman Jurák, Martin Vavro, Roman Vavro, Andrej Zvolenský

V Trstíne sme lepšie ani začať nemohli. Už v 2´minúte sme sa presadili gólovo Šmidovičom do otvorenej obrany. Potom sme mali do polčasu aj zo tri šance, ale sme ich nevyužili. Proti bol aj ťažký terén.

Druhý polčas už takej futbalovej krásy nepriniesol. Obe mužstvá nakopávali loptu dopredu a šancí bolo menej. Po jednej z nich sa domáci dočkali vyrovnania. Už sa zdalo, že to skončí 1:1. V 85´minúte však Puschenreiter získal loptu na vlastnej polovici a individuálne prenikol až do súperovej šestnástky, kde prekonal brankára Indríška. Jednogólový náskok sme stratili v posledných minútach. Po autovom vhadzovaní súpera si nikto z našich nevšímal loptu, čo dokonale domáci využili a vyrovnali na konečných 2:2.