19.kolo: So Zvončínom sme si body podelili

19.kolo - 20.5.2017 (sobota) o 10:30 hod.:
TJ Slavoj Boleráz - TJ Družstevník Zvončín   2:2 (0:1)

góly: 32´- Michal Turoň, 37´- Matúš Vlkovič

žk: -

čk: -

zostava: Kristián Lančarič - Michal Turoň (K), Matúš Vlkovič, Tomáš Mažgút, Jakub Buchan, Peter Hlavačka, Sebastián Daniš, Rebeca Kormúthová, Andrej Lopatka, Katarína Kolesíková, Matúš Cehlárik, Peter Petranský

Prvý polčas bol poznačený vetrom, preto sme sa dopredu dostávali ťažko. Napriek tomu sa v stopercentnej šance ocitol Sebastián Daniš, ale sám pred brankárom nedokázal usmerniť loptu do siete. Nedáš-dostaneš platilo. Hostia z odkopnutej lopty sa ujali vedenia, keď si lopta našla cestu do siete. V závere polčasu sa do dobrej šance dostával Jakub Buchan, ale v poslednej chvíli mu hostia vypichli loptu.

V druhom polčase sme zabrali. V 32´ minúte priamy kop Michala Turoňa skončil v sieti. O päť minút neskôr sa po rohovom kope najlepšie pred bránkou zorientoval Vlkovič a jeho zásluhou sme sa ujali vedenia. Mohli sme pridať aj tretí gól, keď zmätok pred brankárom hostí nevyužil Sebastián Daniš a mieril do hradby tiel. V závere zápasu sme spravili obrovskú hrúbku, čo hosťujúci útočník využil a vyrovnal na konečných 2:2.