21.kolo: V Smoleniciach sme mali na víťazstvo

OŠK Smolenice - TJ Slavoj Boleráz "B"     2:2 (1:1)

góly: 21´- Roman Jurák (pk), 81´- Michal Hrebík

žk: 56´- Roman Jurák, 62´- Marek Daniš, 83´- Marián Puschenreiter

zostava: Štefan Kormúth - Erik Kurinec, Marek Daniš (K), Marián Puschenreiter, Martin Miškovič, Martin Daniš (60´- Roman Vavro), Marek Ostradický, Roman Jurák, Peter Daniš, Michal Mikinič, Michal Hrebík

V Smoleniciach sme boli od začiatku zápasu aktívny a dostávali sme domácich pod tlak. Domáci vytvárali chyby, ktoré sme mohli potrestať. Jednou z nich bolo vybehnutie brankára, ale pokus Miškoviča zastavil domáci na brankovej čiare. V 21´minúte sme donútili domácich k faulu v pokutovom území, čo využil z jedenástky Jurák. Po pol hodine hry sa presadili aj domáci, keď pretiahnutý center skončil po hlavičke v našej sieti. Domáci hrozili najmä po odkopávaných loptách, kde sa snažili zaútočiť s viacerými hráčmi. V závere polčasu sme opäť spravili závar po rohovom kope pred domácu bránku.

V druhom polčase sa ako prvý presadili domáci, keď gól zaváňal ofsajdom. Nepískalo sa a prehrávali sme. Posledná štvrťhodina zápasu sa niesla šancami na našej strane. Domáci brankár musel byť stále v pohotovosti. Vyrovnanie mal na kopačke Hrebík, ale z piatych metrov nedostal loptu do opustenej siete. To sa mu podarilo až v 81´minúte a bolo vyrovnané 2:2. Päť minút pred koncom dal gól Puschenreiter, ale rozhodkyňa sa upískla a bol z toho ofsajd. Z tohto verdiktu mali na ňu ťažké srdce viacerí, pretože sa jasne nejednalo o ofsajd. V závere ešte stihol spraviť pri odkope z pätky hrúbku Kormúth, ale domáci to nepotrestali.