24. kolo: Bohdanovce zostrelil piatymi gólmi Martin Daniš

V derby s bohdanovcami sme jednoznačne vyhrali

TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Elastik Bohdanovce     5:1 (2:1)

góly: Marin Daniš-5

žk: 88´- Marek Daniš

zostava: Tomáš Vahalík - Marek Daniš (K), Marián Puschenreiter (60´- Martin Vavro), Martin Miškovič, Martin Daniš (81´- Andrej Zvolenský), Kristián Šige, Roman Jurák, Peter Daniš, Marián Červenka, Erik Kurinec, Patrik Neštický

Začiatok zápasu patril nášmu mužstvu. Už v 8´minúte center hlavou usmernil k tyči Martin Daniš. Potom nás pribrzdila 19´minúta, keď si sklepol loptu do vlastnej siete Marián Červenka. Našu prevahu sme pretavili do gólu v 35´minúte, keď strieľanú loptu pozdvihol pred brankárom Martin Daniš.

Druhý polčas už bol v našej réžii. V 60´minúte dovŕšil svoj hetrik Martin Daniš, keď po dlhom pase sa ocitol sám pred brankárom a bolo 3:0. V 69´minúte sme zakombinovali a prišla najkrajšia akcia zápasu, keď si v strede poľa vypýtal loptu Roman Jurák, vysunul po strane Mareka Daniša, ktorý naservíroval loptu do pätky Martinovi Danišovi, a ten sa už nemýlil. Hrdina zápasu Martin Daniš si v 80´minúte postavil loptu na biely bod po faule na Martina Vavru a spečatil výsledok na konečných 5:1.