24.kolo: Dorastenci naložili Malženiciam poriadny debakel

24.kolo:

dorast: 9.jún.2019 (sobota) o 17:00 hod:

TJ Slavoj Boleráz/Dolná Krupá - OFK Malženice / Bučany   13:2 (6:1)

góly: Matúš Valášek-5, Samuel Hetteš-2, Alex Školek-2, Matúš Spišák-2, Jozef Daniš, Richard Peško, Patrik Kotásek

zostava: Marek Gažo - Petrik Kucman, Jozef Daniš, Filip Lančarič, David Nídel, Richard Peško (K), Samuel Hetteš, Alex Školek, Matúš Valášek, Matúš Spišák, Samuel Vrlák (60´- Patrik Kotásek)

V poslednom zápase sezóny sa hral otvorený futbal z oboch strán. Už v 10´minúte sme sa ujali vedenia gólom Školeka, ktorý z rohu šestnástky zaskočil brankára. Hosťom sa veľmi rýchlo podarilo vyrovnať, keď náš brankár sa dlho zahrával s loptou, až ju napálil do súpera, a tá skončila v sieti. Potom už naši dominovali do konca polčasu a skóre narástlo na 6:1.

Druhý polčas začali aktívnejšie hostia, ale gól sme dali my zásluhou Hetteša. Hostia potom znížili na 7:2 po vlastnom góle Valáška. To od nich bolo všetko a do konca zápasu si naši rozobrali súpera na drobné. Zaskvel sa najmä Valášek piatymi gólmi.

TABUĽKA VI.LIGY O 5-8. MIESTO - DORAST - PO 24.KOLE