25.kolo: V derby zápase sme podľahli Bohdanovciam

TJ Elastik Bohdanovce - TJ Slavoj Boleráz "B"    3:1 (2:0)

gól: 72´- Jozef Gergel

žk: 17´- Marek Ostradický, 87´- Marián Puschenreiter

zostava: Lukáš Vaško - Martin Daniš (31´- Roman Vavro), Marek Daniš (K), Marián Puschenreiter, Erik Kurinec, Jozef Gergel, Roman Jurák, Marek Ostradický (76´- Adam Šmalinský), Martin Miškovič, Martin Vavro, Viktor Šmidovič

Vstup do zápasu nám nevyšiel. Už v 5´minúte napriahol spoza šestnástky domáci Heriban a strela ponad Vaška skončila v bráne. Viazla nám rozohrávka v strede poľa, ktorá bola poznačená mnohými nepresnosťami. Domáci využívali naše nedôrazné bránenie a dostávali sa do viacerých príležitostí. V 28´minúte opäť domáci udreli. K lopte sa zase dostal Heriban a strelou k tyči zvýšil na 2:0. Naša príležitosť prišla až v závere polčasu, keď sa pred brankárom ocitol Roman Vavro, ale mieril do žrde.

V druhom polčase sme boli aktívnejší. Bolo to spôsobené aj tým, že domáci kondične odpadli. Ale z tlaku sme vyťažili iba jediný gól. Keď v 72´minúte sklepol loptu v šestnástke Marek Daniš Gergelovi, a ten strelou znížil. Na konci zápasu sa do brejku dostal Dolinaj a uzavrel skóre zápasu na 3:1.