3.kolo: Na Bukovej sme strelili poltucet gólov

3.kolo

29. august 2020 (sobota) o 17:00 hod.

TJ Družstevník Buková - TJ Slavoj Boleráz "B"  0:6 (0:1)

góly: 36´- Juraj Rago, 46´- Marek Daniš, 72´- Marek Daniš, 76´- Marek Daniš, 78´- Patrik Židek, 83´- Michal Horváth

žk: -

zostava: Marek Dekan - Peter Daniš, Erik Kurinec, Marek Daniš, Roman Vavro (46´- Vladimír Skýpala), Jaroslav Daniš (K), Martin Vavro, Jozef Gergel (73´- Michal Horváth), Jozef Daniš, Juraj Rago (62´- Martin Daniš), Patrik Židek

Prvý polčas nebol z našej strany ideálny. I keď sme mali optickú prevahu, šance sme si nevypracovávali alebo sme mierili veľmi nepresne. Aj domáci ťažili po našich zlých rozohrávkach a niektoré štandartky spravili rozruch pred našou bránou. Presadili sme sa až v 36´minúte, keď pretiahnutý center na zadnú tyč, vrátil hlavou Marek Daniš spätne na pätku a úplne nekrytý Rago skóroval.

Druhý polčas sme začali ideálne. Hneď v prvej krídelnej akcii z pravej strany sa lopta dostala na zadnú tyč k Marekovi Danišovi a poľahky ju upratal do siete. Potom sa ešte domáci snažili, ale v 72´minúte prišiel ďalší úder z našej strany. Loptu si prebral na polovici Martin Daniš, ktorý prihrávkou do ulice vysunul Mareka Daniša, a ten samostatný únik premenil. O štyri minúty neskôr pridal ďalší gól a zavŕšil svoj hetrik. V 78´minúte nachytal na hruškách domáceho brankára Židek, keď namiesto centra zatočil loptu do brány. V 83´minúte bolo už 0:6. Marek Daniš dostal loptu za obranu, z uhla mieril do brankára, ktorý vyrazil strelu rovno na Horvátha, ktorý mieril presne. V závere sme už ďalší gól nepridali.