3. kolo: Nezvládli sme záver zápasu s Kopánkou

Prípravka - 3.kolo:

TJ Slavoj Boleráz - SFC Kopánka                 3:3 (0:0)

góly: Matúš Valášek-2, Dominik Daniš

zostava: Martin Neštický - Tomáš Mažgut, Veronika Štrbová (K), Matúš Valášek, Michal Kučera, Filip Lančarič, Tomáš Kučera, Tomáš Valášek, Matúš Buchan, Andrej Lopatka, Tomáš Lopatka, Juraj Brímus, Dominik Daniš

Do zápasu sme nastupovali bez Turoňa a Buchana pre povinnosti v Spartaku Trnava. Napriek tomu sme mali v zápase navrch. V prvom polčase ešte Matúš Valášek nepremenil pokutový kop a potom trafil brvno.

V druhom polčase sme sa už gólovo presadili. Najprv Matúš Valášek opečiatkoval spojnicu brány a následne po dvoch únikoch za obranu sa postaral o dva góly. Následne zvýšil z priameho kopu Dominik Daniš na 3:0. Lenže prišiel záver zápasu a štyri minúty pred koncom hostia znížili. Následne dali aj druhý gól. Lenže prišla už 51´minúta a v nadstavenom čase sme vyrobili pokutový kop a hostia vyrovnali na 3:3.