4. kolo:"B"-mužstvo si premrhalo v Dolných Orešanoch 4-gólový náskok

FK Sokolo Dolné Orešany - TJ Slavoj Boleráz "B"        4:4   (2:4)

góly: 1´- Marek Daniš, 5´- Michal Slamka, 9´- Roman Vavro, 21´- Marek Daniš

žk: 25´- Dávid Miškovič, 53´- Martin Vavro

Zostava: David Miškovič - Martin Vavro, Martin Miškovič, Marek Ostradický, Patrik Neštický, Marek Daniš (K), Michal Slamka, Patrik Židek, Peter Daniš, Ivan Hilko (89´- Štefan Kormúth), Roman Vavro (68´- Erik Kurinec)

Úvod ako z rozprávky. Už v 1´minúte si nabehol za obranu Marek Daniš a poslal loptu k vzialenejšej tyči do siete. Netrvalo dlho a strelou spoza šestnástky trafil nechytateľne Slamka. V tých chvíľach sme mali hru pevne v rukách, čo už v 9´minúte využil Vavro, keď unikol do šestnástky a prízemnou strelou zvýšil na 0:3. V 21´minúte prišiel center do pätky a hlavičkou zvýšil Marek Daniš na hrozivých 0:4. Nikto nepochyboval o našom víťazstve. Domáci sami neverili a zmohli sa iba na odkopávanie lôpt. Lenž prišla 22´minúta odkop z vlastnej polovičky do pokutového územia, kde si náš brankár pomohol faulom. Domáci z jedenástky znížili na 1:4. Takisto sa mohlo pískať na opačnej strane, kde sa k zakončeniu dostal Marek Daniš, ale bol potiahnutý za dres, píšťalka zostala nemá. Domáci sa presadili opäť minútu pred koncom prvého polčasu. V obrane sme si hráčov dobre nepokryli a nechali sme domáceho hráča skórovať 2:4.

V druhom polčase sme mali hneď gólovú príležitosť, ktorú Marek Daniš zakončil do brankára. Postupne nám odchádzal stred poľa, kde boli aktívnejší domáci. V 67´minúte domáci odkopli loptu za našu obranu , kde sme nepokryli útočníka, a ten sa rútil sám na brankára a skóroval. Avizovali sme ofsajd, ale keďže hlavný arbiter nemal postranného, nepomohli sme si. Potom sme mohli odskočiť na dva góly. Hilko šiel sám na brankára, zvolil ešte prihrávku na lepšie postaveného Ostradického, ale zo siedmych metroch trafil presúvajúceho sa brankára. Domáci nás v závere zatlačili a v 4´minúte nadstaveného času vyrovnali na 4:4. Gól taktiež zaváňal ofsajdom, ale netreba sa vyhovárať. Mali sme to vo vlastných rukách a premrhali sme si to.