4.kolo: Muži deklasovali Vlčkovce na ich pôde 9-timi gólmi

4.kolo

6. september 2020 (nedeľa) o 16:00 hod.

TJ Družstevník Vlčkovce - TJ Slavoj Boleráz "B"  0:9 (0:4)

góly: 15´- Peter Daniš, 25´- Patrik Židek, 32´- Jaroslav Daniš, 40´- Patrik Židek, 72´- Jaroslav Daniš, 75´- Patrik Židek, 78´- Marek Daniš, 86´- Jaroslav Daniš, 89´- Marek Daniš

žk: -

zostava: Marek Dekan - Peter Daniš, Erik Kurinec (63´- Martin Daniš), Vladimír Skýpala (55´- Roman Vavro), Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Martin Vavro (55´- Michal Tanáč), Juraj Rago, Jozef Daniš, Patrik Židek, Jozef Gergel (46´- Filip Kormúth)

Prvá štvrť hodina veľa vzruchu nepriniesla. Držali sme častejšie loptu a miestami to vypadalo akoby sme s domácimi hrali bago. Až v 15´minúte sme sa po štandartke ujali vedenia. V skrumáži pred domácou bránou vletel do lopty Peter Daniš a nekompromisne poslal loptu do siete. V 25´minúte Marek Daniš našiel  na pätke centrom voľného Žideka a hlavou umiestnil k žrdi - 0:2. V 32´minúte prišla opäť pekná akcia. Tentokrát opäť centroval z pravej strany Marek Daniš a na jedenástke našiel nabiehajúceho Jaroslava Daniša, ktorý zvoleja trafil nechytateľne do šibenice. V závere polčasu chybovali domáci v rozohrávke, čo využil Židek, ktorý dopravil loptu do siete na druhý pokus.

V druhom polčase už nepokračoval pre zranenie Gergel, ktorého v obrane nahradil Kormúth. Pokračovali sme v prevahe a bolo len otázkou času, kedy padnú ďalšie góly. Darilo sa najmä Jaroslavovi Danišovi a Patrikovi Židekovi, ktorý zavŕšili svoj hetrik. V závere dvomi gólmi upravil na konečných 0:9 Marek Daniš.