4.kolo: Po bojovnom výkone sme otočili zápas na Dobrej Vode

Prípravka - 4.kolo:

ŠK Dobrá Voda - TJ Slavoj Boleráz                1:2 (1:0)

góly: 29´- Matúš Valášek, 39´- Tomáš Kučera

zostava: Martin Neštický - Tomáš Mažgut, Veronika Štrbová (K), Matúš Valášek, Michal Kučera, Filip Lančarič, Tomáš Kučera, Tomáš Valášek, Matúš Buchan, Juraj Brímus, Dominik Daniš, Michal Turoň, Jakub Buchan, Kristian Lančarič

Zápas sa od začiatku prelínal z jednej strany na druhú. V prvom polčase sa podarilo domácim skórovať. Presadili sa po našej ľavej strane, odkiaľ sa lopta dostala pred bránu a domáci Benedikovič upratal loptu do siete. Od tej chvíli sme boli aktívnejší, ale všetky strelecké pokusy končili nad bránu.

V druhom polčase sme na ihrisku dominovali. A prišla aj rýchla gólová odpoveď. Priamy kop Dominika Daniša pred bránou sklepol Tomáš Kučera presne na nohu Matúšovi Valáškovi a bolo vyrovnané. Potom sme sa mohli gólovo presadiť z jedenástky, ale Buchan trafil iba do žrde. O pár minút zvonila žrďka opäť, ale odrazenú loptu sa nám nepodarilo poslať do sita. Gólová odmena prišla až v 39´minúte, keď cez dvoch hráčov poslal k tyči loptu Tomáš Kučera a bolo 1:2. Do konca zápasu sa už nič výnimočné neudialo a my sme si výsledok ustrážili.