4.kolo"A": V šlágri kola sme zdolali Modranku, hetrikom sa blysol Danko

15. september 2019 (nedeľa) o 13:30 hod.

TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK Modranka   3:0 (3:0)

góly: 28´- Lukáš Danko, 62´- Lukáš Danko, 67´- Lukáš Danko

žk: 68´- Jakub Buchan

čk: 68´- Jakub Buchan (po 2 žk)

zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Marek Drobný, Lukáš Danko, Šimon Vadovič, Matúš Vlkovič, Jakub Buchan, Sebastián Daniš, Alex Antošík, David Puškáš, Petra Danková, Jakub Bublinec, Samuel Boledovič, Emma Trajlínková, Tomáš Valášek

Šláger kola priniesol kvalitný futbal. Stretli sa v ňom obe mužstvá, ktoré ešte neprehrali. Prvý polčas priniesol obojstranne vyrovnaný futbal. Najprv sa do veľkej príležitosti dostali hostia, ale v pätke netrafil útočník ideálne. Taktiež sa na našej strane pekne uvoľnil Buchan, vnikol do šestnástky a spätnou prihrávkou hľadal Danka, ktorý taktiež netrafil loptu v sľubnej šanci. Vyšlo to až v 28´minúte, keď Buchan našiel prihrávkou medzi obrancami Danka, a ten krížnou strelou otvoril skóre.

Druhý polčas patril hosťom. Boli celý čas aktívny, ale vzadu sme mali istotu v podobe Turoňa, ktorý hostí k lepšiemu zakončeniu nepustil. Štandartky si naopak ustrážil v bráne Lukáš Drobný. V závere sme rozosmutneli hostí. V 62´minúte prišla individuálna akcia Buchana, ktorý prešiel poľahky cez troch hráčov, na šestnástke našiel Danka, a ten krížnou prízemnou strelou zvyšoval na 2:0. O päť minút po krídle hnaný publikom unikol Boledovič, centrom do šestnástky našiel opäť Danka, ktorý zavŕšil svoj hetrik. V závere si neudržal nervy na uzde Buchan a po trme-vrme odplácal a odkopol loptu, začo videl červenú kartu.

Na konci zápasu si mohli naši zakričať víťazný pokrik a zostávaju stále nezdolaný.