5. kolo: "B" mužstvo zdolalo silnú Lokomotívu Trnava

Muži"B" - 5.kolo:

TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Lokomotíva Trnava       4:1   (1:0)

góly: 44´- Viktor Šmidovič, 69´- Peter Benca, 74´- Peter Benca, 84´- Viktor Šmidovič

čk: 87´- Adam Šmalinský

Zostava: Adam Šmalinský - Martin vavro (79´- Marek Prochádzka), Martin Miškovič, Marek Ostradický (61´- Peter Benca), Marián Puschenreiter, Patrik Neštický, Marek Daniš (K), Michal Slamka, Patrik Židek, Ivan Hilko, Viktor Šmidovič (87´- Dávid Miškovič)

V sobotu k nám prišiel kvalitný súper a očakávalo sa kvalitné stretnutie. Už v prvom polčase sme sa dostali do vyložených šancí, ktoré sme nepremenili. Gólu sme sa však dočkali na konci polčasu, keď Šmidovič vystihol malú domov a na druhý pokus poslal loptu do siete.

Druhý polčas bol kopirákom toho prvého. Hostí sme do ničoho nepúšťali a vytváral sa nám postupne priestor do otvorenej obrany hostí. Najprv po individuálnej akcii, trafil Martin Vavro do žrďky. Potom prišli dva smrtiace úniky za obranu striedajúceho Benca a bolo 3:0. Na 4:0 zvýšil 6 minút pred koncom do prázdnej brány Šmidovič. Hosťom sa podarilo skorigovať výsledok až v závere z pok. kopu, keď prenikajúceho hráča sfauloval Šmalinský a uvidel červenú kartu.