5. kolo

TJ Družstevník Zvončín - TJ Slavoj Boleráz   0:2 (0:2)

góly: 8´- Jakub Buchan, 17´- Jakub Buchan

zostava: Tomáš Valášek - Matúš Buchan, Simon Nedeliak, Jakub Buchan, Michal Turoň (K), Matúš Vlkovič, Tomáš Lopatka, Michal Kučera, Teodor Urban, Roman Mihálek, Peter Petranský, Šimon Adamec, Tomáš Mažgút

V prvom polčase sme hrali proti vetru. Napriek tomu sme boli aktívny a vytvorili sme si množstvo šancí. V 8´minúte strelou z diaľky dal úvodný gól Jakub Buchan. Potom sa rútil sám na brankára Michal Kučera, ale mieril rovno do brankára. O pár minút daľšia šanca skončila na brvne. V 17´minúte sme sa tešili opäť a na jeho konci bol znova Jakub Buchan.
Po zmene strán sme očakávali, že proti vetru sa nám bude hrať ľahšie. Naopak aktívny boli domáci a my sme nehrali to čo prvý polčas. Napriek tomu sme ich do vyloženej šance nepustili a udržali si víťazstvo 0:2.