6.kolo: Šimonovany sme zdolali rozdielom triedy, hetrikom sa blysol Humel

TJ Slavoj Boleráz - ŠK Slovan Šimonovany/Partizánske   3:0 (1:0)

góly: 19´- Róbert Humel, 73´- Róbert Humel, 90´- Róbert Humel

žk: 67´ - Adam Kitta, 85´- Jaroslav Daniš

zostava: Jakub Svitek - Peter Daniš, Richard Sekera (65´- Martin Srnec), Martin Blaško (65´- Jakub Lehocký), Pavol Mackovčín (K), Miroslav Daniš, Michal Hrebík, Róbert Humel, Jaroslav Daniš (89´- Patrik Neštický), Marián Kolony, Adam Kitta

Od úvodu sa hralo na polovici súpera. Zo začiatku sme strelecky zlyhávali a všetky strely buď boli nepresné alebo nemali razanciu. Až v 19´minúte sme zahrávali rohový kop, kde na prednej tyči ju tečoval Sekera a do brány ju poslal Humel.

V druhom polčase sme sa dopredu moc nehrnuli a vyčkávali sme, čo vymyslí súper. Súper nič nevymýšľal a my sme sa dostávali do rýchlych protiútokov. Veľká šanca prišla v polovici druhého dejstva, keď potiahol Kolony loptu do šestnástky, ale spätná prihrávka nikoho nenašla. Potom sa za obranu dostal taktiež Kolony, ale trafil iba hosťujúceho brankára. K odrazenej lopte sa dostal Mackovčín, ale prázdnu bránu zo šestnástky prestrelil. Gól prišiel až v 73´minúte. Kolonyho priamy kop skončil na žrďke. K odrazenej lopte sa rybičkou hodil Humel a bolo 2:0. Posledné slovo mal opäť Humel, keď v 90´minúte sa rútil sám na brankára a s prehľadom premenil a spečatil svoj hetrik.