Bestrent Cup 2.kolo: V pohári sme vyradili Zvončín

2.kolo Bestrent Cup

1. september 2022 (štvrtok) o 17:00 hod.

TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Družstevník Zvončín   5:5 (3:3) - 5:3 pk

góly: 33´- Roman Vavro, 35´- Martin Orihel, 40´- Jaroslav Daniš, 52´- Jaroslav Daniš, 72´- Martin Orihel

pk: Jaroslav Daniš, Marek Daniš, Erik Drozda, Martin Orihel, Peter Zajíček

žk: -

čk: -

zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Marián Puschenreiter, Peter Zajíček, Roman Vavro (51´- Filip Lančarič), Jozef Daniš, Martin Vavro (71´- Martin Daniš), Erik Drozda, Martin Orihel

Úvod zápasu sme nezachytili. Nechali sme si streliť do 20-tej minúty lacné tri góly. Nepoložilo nás to. Trojgólové manko sme zmazali za sedem minút v závere polčasu. Vyrovnaný zápas pokračoval aj v druhom polčase. Najprv hostia išli do vedenia. Hneď nato vyrovnal z pokutového kopu Jaroslav Daniš. V 72´minúte sme išli do vedenia, keď utiekol Orihel a svojim druhým gólom nás dostal na koňa. Hosťom sa podarilo vyrovnať na konečných 5:5.

V jedenástkovom roztrele sme využili všetkých päť pokusov a postúpili sme do 3. kola.

V ostatných zápasoch boli až štyri kontumácie, keď v dvoch prípadoch hostia nepricestovali a v dvoch prípadoch sa domáce mužstvá nedali dokopy.