17.kolo: Chocholná odchádza od nás s veľkým nákladom

Po nevýraznom výkone v Prievidzi sme si to vynahradili doma na Chocholnej.

muži A:

17. kolo

TJ Slavoj Boleráz "A" - Jednota Sokol Chocholná/Velčice    9:0 (4:0)

góly: 3´- Michal Németh, 25´- vlastný, 31´- Patrik Neštický, 35´- Martin Blaško, 54´- Radovan Klačo, 66´- Pavol Mackovčín, 69´- Marián Kolony, 75´- Marián Kolony, 82´- Pavol Mackovčín

zostava: Michal Hrivňák - Patrik Židek (46´- Michal Mikinič), Miroslav Daniš, Adam Kitta, Radovan Klačo (77´- Michal Hrebík), Patrik Neštický, Róbert Humel, Pavol Mackovčín (K), Martin Blaško, Michal Németh, Marián Kolony (77´- Jaroslav Daniš)

Proti poslednému mužstvu sme začali bez rešpektu. Už v 3´minúte najlepšie vyskočil v šestnástke Németh a hlavou otvoril skóre. Hostia hrozili hlavne po rohových kopoch. V 25´minúte sa opäť k hlavičke dostal Németh a s prispením obrancu zvýšil na 2:0. O pár minút neskôr lišiacky center od Neštického skončil v bráne. V 35´minúte po peknej akcii prenikol do šestnástky Blaško a po zemi k tyči zvýšil na 4:0.

V druhom polčase sme hru ovládli úplne. V 54´minúte predĺžený rohový kop na zadnú tyč našiel Klača a s prehľadom mieril do sita. V 66´minúte bol brankárom faulovaný Mackovčín. Nariadenú jedenástku premenil a bolo 6:0. Potom sa dvoma gólmi presadil Kolony. Posledné slovo v zápase mal kapitán, ktorý zvýšil na hrozivých 9:0. Posledných 8 minút sa viac nehralo ako hralo, a keď rozhodca nič nenadstavil, desiateho gólu sme sa nedočkali.