Dorastenci skončili na turnaji tretí

Dňa 13.januára 2019 (nedeľa) odohrali dorastenci turnaj v mestskej športovej hale v Trnave organizovaný ObFZ. V skupine okrem našich štartovali Bučany, Červeník a Zvončín.

Boleráz/D.Krupá - Červeník   3:1

góly: 3´- Matúš Valášek, 8´- David Nídel, 19´- Alex Školek

V zápase proti Červeníku sme mali hru pod kontrolu. Gólmi Valáška a Nídla sme sa dostali do dvojgólového vedenia. V polovici zápasu Čeveník znížil strelou od polovice ihriska, keď Vyskoča zaskočili hostia v bráne. My sme mohli pridať ďalšie góly. Daniš mieril do žrde a Jakub Peško opečiatkoval brvno. Pokoj na našu stranu dal v predposlednej minúte po peknej akcii Školek. Nebyť dvoch chybných rozohrávok v obrane, tak sme Červeník do ničoho nepustili.

Zvončín - Boleráz/D.Krupá   5:2

góly: 11´- Richard Peško, 12´- Samuel Hetteš

Na začiatku zápasu sme dostali rýchle štyri góly, čo nás zaskočilo a ťažko sme sa dostávali do zápasu. V polovici zápasu však prišiel gól Richarda Peška, nato hneď dal gól Hetteš a hra z našej strany opäť ožila. Ale zakrátko nato sme stratili loptu v obrane a Zvončín pridal piaty gól. Ten nás už zaklincoval a so zápasom sme nevedeli už nič vymyslieť.

Boleráz/D.Krupá - Bučany   4:5

góly: 4´- Alex Školek, 8´- Richard Peško, 10´- Samuel Sládeček, 19´- Matúš Valášek

Zápas bohatý na góly. Na začiatku zápasu sme dvakrát doťahovali. Najprv vyrovnával na 1:1 Školek, potom na 2:2 krížnou prízemnou strelou k tyči Richard Peško. V 10´minúte sme sa dostali do vedenia 3:2 gólom Sládečka. Bučany potom mali možnosť presilovky, keď sme zle striedali. Tú sme zahrali na výbornú. Nielen, že sme Bučany k ničomu nepustili, naopak vypracovali sme si dve gólové šance. Ku koncu zápasu sme k niektorým herným situáciám pristupovali laxne, čo Bučany využili a otočili stav stretnutia na 4:3. Keď v 19´minúte vyrovnával na 4:4 Valášek, zdalo sa, že potom strhneme víťazstvo na našu stranu. Ale opak bol pravdou. Bučany 30 sekúnd pred koncom rozhodli o svojom víťazstve a nakoniec aj o triumfe na turnaji.