Generálka s Malženicami nevyšla

Dňa 3.marca.2019 (nedeľa) o 13:30 hod. sme na našom štadióne absolvovali generálku na ligu proti Malženiciam

muži: TJ Slavoj Boleráz - Dynamo Malženice  1:3 (0:0)

góly: 73´- Mackovčín (11m) - 53´- Juhász, 67´- Vantruba, 70´- Juhász

zostava Slavoj Boleráz: Michal Hrivňák (46´- Tomáš Vahalík) - Miljan Milinković (46´- Miroslav Daniš), Leonard Dubec, Radovan Klačo, Adam Kitta, Peter Líška (68´- Vladyslav Klochan), Kristián Vangel (74´- Michal Mikinič), Oleksandr Khrulenko, Pavol Mackovčín, Marco Kolár, Matúš Loskot (46´- Adriian Gornyak)

zostava Dynamo Malženice: Filip Plánický - Peter Lančarič, Michal Kovársky, Matej Rehák, Jakub Krajčovič, Peter Čmilanský, Juraj Sekera, Tomáš Vantruba, Peter Ľubomír Balážik, Timotej Královič, Tomáš Trabalík (Michal Halmo, Martin Hlúch, Miloš Juhász)

Už od úvodu sme hýrili aktivitou proti Malženiciam. V 4´minúte prišlo k nedorozumeniu v obranných radách Malženíc, čo využil svojou rýchlosťou Kollár. Jeho zakončenie z pravej strany hosťujúci brankár vyrazil pred seba. Potom to skúšal z diaľky Milinković. V 7´minúte center Líšku hostia hasili na rohový kop. O minútu nato nešetrne poslal k zemi nášho hráča Čmilanský, začo videl žltú kartu. Priamy kop Mackovčína hosťujúci Plánický kryl. V 16´minúte sa do sľubnej šance vo vnútri šestnástky dostal Loskot, ale prehadzoval si loptu na druhú nohu a so zakončením zaváhal. Hneď nato prišla kontra Malženíc, ale strela skončila nad bránou. Aktívny Kollár si v 37´minúte obhodil hosťujúceho hráča, jeho strela však v bráne neskončila. V poslednej minúte prišla najväčšia šanca v prvom polčase. Mackovčín našiel medzeru v obranných radoch Malženíc, kde si najlepšie zabehol Milinković, ale zoči-voči brankárovi neuspel.

Po zmene strán tréner poslal nové sily do hry. Čo asi aj uškodilo, keďže sme neboli tak aktívny ako v prvom polčase. V 48´minúte sa pošmykol Dubec, ale hosťujúci hráč proti Vahalíkovi nepochodil. V 53´minúte prišiel z našej strany faul na hranici šestnástky. K lopte sa postavil Juhász a priamy kop zatočil k bližžšej tyči 0:1. Veľké problémy mal na ľavej strane Kitta. V 67´minúte po jeho strane išiel prízemný center do pätky, kde bol úplne nekrytý Vantruba 0:2. O tri minúty skoro identická situácia z našej ľavej strany a spätná lopta do pätky, kde Dubec nepokryl Juhásza a bolo 0:3. My sme rýchlo nato korigovali. V 74´minúte bol vo vnútri šestnástky faulovaný Gornyak a pokutový kop zúžitkoval Mackovčín. V 77´minúte sa po pravej strane dostal do úniku Kollár, ale nenašiel prihrávkou v pätke nikoho z našich.

Zápas nám ukázal dva rôzne polčasy. V tom prvom sme boli aktívnejší a mali sme možnosti na skórovanie. V druhom bol častejšie pri lopte súper, ktorý využil ponúknuté možnosti a hlavne bol v zakončení efektívny.