Muži B 12. kolo: S Košolnou sme remizovali

TJ Slavoj Boleráz B - TJ Družstevník Košolná  1:1 (0:1)

gól: 60´- Marek Daniš

žk: 59´- Patrik Neštický, 71´- Viktor Šmidovič

zostava: Adam Šmalinský - Marek Daniš (K), Patrik Neštický, Patrik Židek (46´- Marek Prochádzka), Ivan Hilko (70´- Martin Daniš), Marek Dráb, Viktor Šmidovič, Peter Zajíček, Peter Benca, Erik Kurinec, Jozef Gergel (46´- Marián Puschenreiter)

Nezopakovali sme dobrý výsledok zo Suchej nad Parnou. V prvom polčase sme akokeby neboli na ihrisku. Hostia z Košolnej boli aktívnejší, behavejší a drali sa viac dopredu. Výsledkom toho bol ich vedúci gól z 26´minúte, keď sme odvrátili rohový kop a následná strela z dvadsiatich metrov prešla cez hradbu tiel do bránky. My sme okrem úniku Bencu a jeho zblokovanej strely nič nevymysleli.

V druhom polčase sa hra obrátila. Hostí sme zatlačili na ich vlastnú polovicu a dobíjali sme ich bránu. V 60´minúte vysunul Benca Mareka Daniša, a ten z hranice šestnástky vystrelil loptu popod padajúceho brankára do siete. Hneď o pár minút Marek Daniš z pravej strany našiel centrom v šestnástke osamoteného Neštického, ktorý zoči-voči brankárovi mieril do brvna. Potom sa do veľkej šance dostal Šmidovič, obohral aj brankára, ale loptu prisedol hosťujúci obranca na bránkovej čiare. V aktivite sme pokračovali. Šmidovič predĺžil loptu na unikajúceho Mareka Daniša, ktorého strelu z uhla brankár vyrazil na rohový kop. Skôr mal zvoliť prihrávku na nabiehajúcich Bencu so Šmidovičom. Tlak pokračoval, z ktorého výsledkom bolo veľa nepresných strieľ. A keď v poslednej minúte hlavičkoval Dráb hlavou iba do stredu brány, kde stál brankár, zrodila sa remíza 1:1.