Muži"A"-2.kolo: Rozhodnutie prišlo v samom závere

Muži"A" - 2.kolo:

Jednota Sokol Chocholná/Velčice - TJ Slavoj Boleráz   3:5 (1:3)

góly: 12´- Róbert Humel, 22´- Pavol Mackovčín, 44´- Róbert Humel, 89´- Adam Kitta, 90´- Marián Kolony

žk: 54´- Michal Hrebík

zostava: Michal Zachar - Peter Daniš, Richar Sekera (41´- Michal Hrebík), Pavol Mackovčín (K), Miroslav Daniš, Marián Kolony, Róbert Humel, Jaroslav Daniš, Martin Blaško, Adam Kitta, Patrik Dolinaj

Začali sme veľmi zle. Už v 6´minúte sme prehrávali 1:0, keď domáci sa presadili po rohovom kope. Centrovaná lopta do pätky sa dostala k Cingelovi, kde ho Mackovčín nepokryl a Zachar zostal stáť na brankovej čiare. Ani sme sa poriadne z gólu neotriasli a domáci mohli udrieť opäť. Zacharovi lopta pri spracovaní odskočila, čo využil domáci útočník, ale netrafil prázdnu brádnu. Postupne sme sa dostávali do hry my. V 12´minúte domáci faulovali v šestnástke Kolonyho a nariadený pokutový kop Humel premenil. O desať minút sme už viedli, keď domáci dostali loptu za šestnástku a Mackovčín aj s prispením teču poslal loptu do siete. Hru sme postupom ovládli a odmenou bola gólová strela Humela do šatne.

Po zmene strán sme v aktivite pokračovali. Do dvoch vyložených šancí sa dostal Dolinaj, ktorý najprv hlavou mieril tesne nad, ale jeho druhý pokus išiel vysoko nad bránou. Domáci potom trestali. V 50´minúte stratil loptu Jaroslav Daniš, a domáci Lobík znížil. O štyri minúty bolo vyrovnané, keď Zachar odkopával loptu a trafil presne nášho obrancu a lopta skončila v sieti. Postupne sme sa tlačili dopredu viac a chceli rozhodnúť o našom víťazstve. To domáci využívali na brejky. Jeden v 80´minúte sa nám mohol stať osudným, ale so samostatným nájazdom si Zachar poradil. Rozuzlenie prišlo až v predposlednej minúte po ukážkovej narážačke na ktorej konci bol Adam Kitta a bolo 3:4. V 90´minúte spečatil naše víťazstvo piatym gólom Kolony.