Naši najmenší porazili Jaslovské Bohunice

*28.8.2013*

Prípravka

2. kolo: TJ Slavoj Boleráz - ŠK Blava Jaslovské Bohunice    5:2  (1:2)

góly: 7´- Jakub Buchan, 29´- Samuel Vrlák, 36´- Jozef Daniš, 47´- Elvir Šuajipi, 48´- Elvir Šuajipi

zostava: Matúš Vyskoč - Jozef Daniš, Dominik Daniš, Elvir Šuajipi, Samuel Vrlák, Michal Turoň, Jakub Buchan, Tomáš Mažgút, Tomáš Kučera - Tuncay Šuajipi, Matúš Šuran, Veronika Štrbová

Pred začiatkom sme mali obavy zo súpera, keďže v minulej sezóne hrali výborne. V tomto zápase sme nezačali najlepšie, keď už v prvej minúte sme inkasovali. Vyrovnanie prišlo v 7´minúte z kopačky Jakuba Buchana. V tej chvíli sme hrali perfektne a vyvíjali na súpera tlak. Veľkú príležitosť mal aj Turoň, ale sám pred brankárom netrafil. Naopak presadil sa súper, keď sme prepadli v defenzíve. 1:2 sa skončil aj polčas.

Do druhého dejstva sme pridali na obrátkach. O náš vyrovnávajúci gól sa postaral Samko Vrlák. O sedem minút nato sme šli do vedenia, keď sa dopredu predral Jozef Daniš. V závere sa z diaľky presadil Elvir Šuajipi. O minútu nato ten istý hráč mieril loptu hlavou do brvna, ktorá sa odrazila od brankára do siete.