Po slabom výkone sme vypadli z pohára

Na úvodné kolo Slovenského pohára sme vycestovali do neďalekých Horných Orešian. Žiaľ po nepresvedčivom výkone postupujú ďalej domáci.

TJ Iskra Horné Orešany - TJ Slavoj Boleráz   2:1 (0:0)

gól: 88´- Tomáš Bagi

žk: 29´- Marco Kollár, 81´- Erik Guoth, 90´- Michal Hrivňák

zostava: Michal Hrivňák - Peter Daniš (84´- Marek Daniš), Adam Kitta, Miljan Milinkovič, Jozef Polák, Miroslav Daniš, Jaroslav Daniš (73´- Michal Komárek), Peter Líška (K), Tomáš Bagi, Marco Kollár (66´- Michal Mikinič), Erik Guoth

Začiatok zápasu bol vyrovnaný a odstupom času sme prevzali hru do svojich rúk, keďže domáci sa viac venovali bráneniu. Prvý polčas gólové príležitosti nepriniesol.

Po prestávke sme pokračovali v nevýraznej hre, začo nás domáci trestali. V 61´minúte sme po štandartke domácich nechali samého na pätke Meška, ktorý hlavou otvoril skóre. Potom mal veľkú príležitosť Guoth, ale pri samostatnom úniku na brankára zaváhal. Taktiež hlavičku Bagiho chytil na čiare brankár. Potom boli príležitostí na skórovanie v domácej pätke, ale sme sa nepresadili. V 81´minúte nás domáci trestali po druhýkrát. Polák vo vlastnej šestnástke školácky si nechal odobrať loptu, Mekký to využil a bolo 2:0. Naša aktivita v závere priniesla len zníženie po góle Bagiho, ale to bolo z našej strany všetko.