Príprava: Muži v oklieštenej zostave prehrali v Krupej

Muži týždeň pred začiatkom sezóny odohrali prípravný zápas v Dolnej Krupej. Cestovali sme v oklieštenej zostave bez viacerých opôr. A aj to tak na ihrisku vyzeralo. Veľa nepresností na našej strane využili domáci štyrmi gólmi. Aj keď Jozef Daniš dokázal vyrovnať strelou zo šestnástky na 1:1. Dokonca sme sa ujali vedenia, keď center Horvátha zúžitkoval hlavou Martin Daniš. Záver polčasu patril domácim. Dokonca z ihriska musel ísť na pohotovosť Michal Tanáč so zlomeným prstom.

Druhý polčas sme už dohrávali v desiatich. Aby toho nebolo málo so zraneniami dohrali zápas Gergel s Horváthom. Preto prevaha domácich bola očividná a na začiatku polčasu pridali ďalší gól na 5:2. My sme v závere už len skorigovali výsledok. Najprv spolupráca Petra Daniša s Marekom Danišom spôsobila zmätok v domácej obrane, kde dostal Peter Daniš prihrávku pred prázdnu bránu. Potom po rohu Juraja Raga sa hlavou presadil Marek Daniš.

9.8.2020 (nedeľa) o 18:00 hod.:

OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz B  5:4 (4:2)

góly: Jozef Daniš, Martin Daniš, Peter Daniš, Marek Daniš

zostava: Nemanja Antman - Michal Tanáč, Peter Daniš, Jozef Gergel - Jozef Daniš, Juraj Rago, Michal Horváth, Vladimír Skýpala - Marek Daniš, Martin Daniš, Roman Vavro