Príprava: Vo vyrovnanom zápase sme prehrali o gól v Bielom Kostole

Aj v Bielom Kostole sme sa nestratili. Domáci sa na úvodný gól veľa nenarobili. Po našom zlom odkope sme domácim nahrali rovno na gól. O chvíľu nato sme vyrovnali po rohovom kope, keď Jaroslav Daniš si nabehol na prednú žrď a loptu stečoval do brány. O chvíľu nato sme mohli vyhrávať. Jaroslav Daniš vyhral súboj o loptu s krajným obrancom a presnou prihrávkou našiel na druhej strane pätky nekrytého Juráka, ktorý prestrelil odkrytú bránu. Zato nás domáci potrestali, keď sme loptu stratili v obrannom pásme a prihrávku domácich sme sami stečovali do ofsajdovej pozícii, kde bol domáci sám v pätke pred našim brankárom 2:1. Ku koncu polčasu sa nám podarilo vyrovnať, keď nakopnutú loptu domáci krajný obranca chcel nahrať z polovice ihriska hlavou svojmu brankárovi. To využil Marek Daniš, ktorý sa rútil na domáceho brankára Jindríška aj s Jurákom. Neulakomil sa a pred prázdnu bránu nahral Jurákovi 2:2.

Druhý polčas sme začali náporom a domácim sme nepožičiavali loptu. Avšak zbytočne sme vymýšľali a po našich lacných stratách sa domáci dostali v rýchlom slede do dvoch brejkov, ktoré využili 4:2. Nám sa podarilo po štandartke zdramatizovať, keď sa hlavou presadil Peter Daniš. Vyrovnanie mal na kopačke Jaroslav Daniš, ktorý v šestnástke preloboval brankára, ale lopta tesne minula bránu.

2.8.2020 (nedeľa) o 18:30 hod.:

FK Biely Kostol - TJ Slavoj Boleráz B  4:3 (2:2)

góly: Jaroslav Daniš, Roman Jurák, Peter Daniš

zostava: Marek Dekan - Erik Kurinec, Peter Daniš, Jozef Gergel - Jozef Daniš, Juraj Rago, Martin Vavro, Jaroslav Daniš, Patrik Židek - Marek Daniš, Roman Jurák (Roman Vavro, Samuel Skýpala, Vladimír Skýpala, Martin Daniš)

21.6.2020 (nedeľa) o 17:00 hod.:

ŠK Rapid Hrnčiarovce - TJ Slavoj Boleráz B   0:2 (0:0)

góly: Martin Vavro, Jaroslav Daniš

zostava: Roman Jurák - Peter Daniš, Jozef Daniš, Erik Kurinec, Filip Kormúth - Jaroslav Daniš, Roman Vavro, Filip Lančarič, Martin Vavro - Marek Daniš, Martin Daniš (Adrián Bartko, Kristián Šige, Jozef Petrovič)