SC 2.kolo: Boleráz vyradil v Slovnaft Cupe druholigový Púchov

TJ Slavoj Boleráz "A" - MŠK Púchov  3:1 (3:0)

góly: 10´- Dušan Dzíbela (pk), 13´- Dušan Dzíbela (pk), 20´- Marek Planeta

žk: 72´- Dušan Dzíbela, 85´- Tomáš Hlavna, 90´- Tomáš Trník

zostava: Tomáš Trník - Miljan Milinković, Tomáš Hlavna, Dušan Dzíbela, Peter Brestovanský, Ján Magdolen, Erik Drozda (74´- Peter Líška), Adam Konečný (62´- Peter Kozák), Adanu Nathaniel Edeh (74´- Samuel Akbar), Marek Planeta (78´- Muhammed Bajo), Matej Mišo (62´- Daniel Martinka)

Oba tréneri spravili zmeny oproti ligovým zápasom. Kým domáci tréner Vido oproti Novým Zámkom spravil päť zmien, hosťujúci tréner ich spravil sedem. Od úvodu boli naši aktívnejší, čo bolo vyústením do dvoch jedenástok po zákrokoch hostí. V 20´minúte sa presadil po rohovom kope hlavou Planeta a viedli sme trojgólovým rozdielom. Hostia dopredu v prvom polčase nič neukázali okrem jedného centra, ktorého zakončenie bolo vysoko nad.

V druhom polčase už patrila iniciatíva hosťom. V 57´minúte znížil na 3:1 hosťujúci Vavrík. Na opačnej strane nebola uznaná gólová hlavička Dzíbelu pre faul. Výsledok sme si ustrážili. V 3. kole sa stretneme s lepším z dvojice Horná Krupá - Beluša (zápas sa hrá 23.8 v stredu).