U9 "B": Po prehre v Piešťanoch sme vyhrali s FŠM T. Vričana

Prioritou predprípravky "B" je, aby za túto kategóriu hrali tí, čo od budúcej sezóny budú hrať za vyššiu kategóriu. Prednostne je určená pre ročníky 2015.

1.kolo

2. september 2023 (sobota) o 12:00 hod.

PFK Piešťany "B" - TJ Slavoj Boleráz "B"   10:3 (4:2)

góly: 8´- Patrik Kačmarík, 18´- Michal Daniš, 43´- Patrik Kačmarík

zostava: Šimon Banci - Michal Daniš, Dominik Korniet, Patrik Kačmarík (K), Andrej Kačmarík

Škoda tohto zápasu. Keďže sa hral v čase prázdnin, a v ten deň hralo aj "A", tak sme cestovali do Piešťan bez náhradníka. Tam nás nečakali ideálne podmienky, keďže bolo teplé počasie, hralo sa na umelej tráve, čo na teplote ešte pridalo. Domáci pripravili aj väčšie ihrisko a hralo sa na väčších bránkach ako je v rozpise ObFZ. To sa všetko podpísalo na výsledku. Domáci majú svoju kvalitu, čo aj využili vo svoj prospech. Našich treba pochváliť, že to odbojovali a vydržali až do konca.

2.kolo

9. september 2023 (sobota) o 12:00 hod.

FŠM Nutriachievers Tomáša Vričana "B" - TJ Slavoj Boleráz "B"   6:8 (4:1)

gól: 14´- Patrik Kačmarík, 29´- Ľubomír Maskáľ, 29´- Patrik Kačmarík, 31´- Patrik Kačmarík, 38´- Michal Daniš, 42´- Patrik Kačmarík, 44´- Patrik Kačmarík, 49´- Ľubomír Moskáľ

zostava: Šimon Banci - Patrik Kačmarík (K), Andrej Kačmarík, Branislav Lehuta, Dominik Korniet, Matúš Cintavý, Michal Daniš, Ľubomír Moskáľ

Vo Vlčkovciach sme narazili na silného súpera, ktorý sa mládeži venuje precízne. V prvom polčase sme nevyužili viacero gólových šancí a domáci nás potrestali skoro zo všetkého. Do druhého polčasu sme spravili menšiu zmenu v zostave. Chlapci ho odbojovali a dokázali otočiť nepriaznivý výsledok z 4:1 na 6:8.