V Boleráze sa konal turnaj o pohár starostu obce

V Boleráze sa konal turnaj o pohár starostu obce

Dňa 17.marca.2018 sa konal stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce v kategórii žien a mužov. V kategórii žien triumfovala Katarína Nagyová z Vištuku a v kategórii mužov Erik Eckhart z Topoľčian.

 

ŽENY

Por. Št. č. Priezvisko a meno Miesto Štát
1. miesto 65 Nagyová Katarína Vištuk SVK
2. miesto 66 Sedláčková Jana Bratislava SVK
3. miesto 67 Széllová Jana Bratislava SVK
4. miesto 68 Rablovská Jarmila Amatéri z Bachovej SVK
5. miesto 69 Moráviková Zuzana Prievidza SVK
6. miesto 72 Vidová Andreja Svätý Jur SVK
7. miesto 71 Bitarovská Dagmar Ratnovce  SVK
8. miesto 70 Balažková Ingrid Prievidza SVK

 

MUŽI

Por. Št. č. Priezvisko a meno Miesto Štát
1. miesto 25 Eckhart Erik Topolčany SVK
2. miesto 2 Malíšek Drahomír Betonári SVK
3. miesto 31 Ďatko Peter Zohor SVK
4. miesto 15 Lajda Ján Šajdíkové Humence SVK
5.-8. miesto 26 Eckhart Jozef Topoľčany SVK
  23 Ryška Štefan Špačince SVK
  32 Blecha Stanislav Častá SVK
  16 Klempa Ján Závod SVK
9.-16. miesto 14 Valent Marián Malacky SVK
  7 Forner Marián Betonári SVK
  20 Gajarský Roman Špačince SVK
  1 Krupanský Roman Betonári SVK
  39 Sedláček Peter Bratislava/Boleráz SVK
  18 Baránek Ján Amatéri z Bachovej SVK
  6 Novák Stanislav Betonári SVK
  28 Kočvara Vít Petrov CZE
17.-32. miesto 30 Benovič Jan Petrov CZE
  10 Benca Peter Malacky SVK
  43 Štellár Peter Vištuk SVK
  36 Beber František Pezinok  SVK
  11 Beseda Martin  Malacky SVK
  21 Gajarský Radovan Špačince SVK
  12 Cvečka Peter Malacky SVK
  35 Belošic Dušan Pezinok SVK
  37 Štrurdík Marián Križovany nad Dudváhom SVK
  42 Gašparovič František  Vištuk SVK
  38 Brečka Ján Senica SVK
  27 Minárik Peter Topoľčany SVK
  4 Čavojský Vladimír st. Betonári SVK
  44 Kmošena Ondrej Jaslovské Bohunice SVK
  29 Umšajt Ivan Petrov CZE
  55 Pós Pepo Jaslovské Bohunice SVK
33.-40. miesto 54 Sedláček Michal Bratislava SVK
  9 Belák Ali Malacky SVK
  50 Škrabák Filip  Lošonec SVK
  33 Mišánik Branislav Pezinok SVK
  41 Jelemenský Daniel Vištuk SVK
  5 Dedáček Miroslav Betonári SVK
  24 Tomovič Michal Špačince SVK
  8 Čavojský Vladimír ml. Betonári SVK
41.-48. miesto 17 Fikar Miroslav Amatéri z Bachovej SVK
  46 Spáč Jozef Jaslovské Bohunice SVK
  22 Klačo Jaroslav Špačince SVK
  49 Neštický Lukáš Boleráz SVK
  53 Malíšek Gabriel Lošonec SVK
  19 Jelenčiak Jozef Amatéri z Bachovej SVK
  13 Nedeliak Štefan Šelpice SVK
  48 Neštický Peter Boleráz SVK
49.-54. miesto 47 Buchan Miroslav Boleráz SVK
  51 Škrabák Branislav  Lošonec SVK
  40 Škandík Vladimír Rastislavice SVK
  3 Čavojský Ivan Betonári SVK
  34 Sádecký Rastislav Trstín SVK
  52 Wojatschek Pavel Trstín SVK

 

viac o turnaji na stránke: https://stolnotenisovyturnaj.eu/vysledky-turnajov/vysledky-2010-2019/vysledky-2018/17-03-boleraz