V Koplotovciach víťazne

"B"-mužstvo po dlhšej prestávke už pred týždňom začalo s prípravou na ďalšiu sezónu. V rámci prípravy odohrali v nedeľu prípravný zápas v Koplotovciach. V úvode išli do vedenia domáci, ale do prestávky sme vyrovnali Šmidovičom. Vytvorili sme si viacero príležitostí, ale sme ich nepretavili do gólu.

V druhom polčase sme boli aktívnejší. Po faule na Martina Daniša, ktorý sa rútil sám na brankára bola štandartka z hranice šestnástky. Priamy kop premenil Židek. O pár minút sa presadil hlavou po rohovom kope Martin Daniš. O chvíľu nato prišla pekná akcia, na ktorej konci bol Šmidovič, ktorý si posadil aj brankára a bolo 1:4. Domácim sa podarilo znížiť v poslednej minúte z pokutového kopu.

TJ Slovan Koplotovce - TJ Slavoj Boleráz "B"   2:4  (1:1)

zostava: Lukáš Vaško - Marek Daniš, Patrik Židek, Filip Kormúth, Jozef Gergel, Marián Puschenreiter, Dominik Greguš, Martin Miškovič, Michal Hesko, Martin Daniš, Štefan Kormúth, Viktor Šmidovič, Richard Pupák, Erik Matula

góly: Viktor Šmidovič-2, Patrik Židek, Martin Daniš