V príprave sme vyhrali s Cíferom

Prípravka týždeň pred sezónou (31.3.2018 o 10:30 h.) odohrala prípravný zápas na domácom ihrisku s Cíferom. Oba celky sú vo svojich skupinách na druhom mieste. A aj priebeh zápasu bol vyrovnaný. Do tohto zápasu sme nemohli počítať zo zranenými hráčmi Martin Hlavatý a Matúš Vlkovič, taktiež pre chorobu chýbali Peter Petranský a Tomáš Fajtl.

TJ Slavoj Boleráz - ŠK Cífer   4:2 (1:0)

góly: vlastný, Eduard Krištofík, Michal Turoň, Teodor Urban

zostava: Tomáš Valášek (Kristián Lančarič) - Michal Turoň, Matúš Cehlárik, Tobias Bottek, Sebastián Daniš, Matúš Buchan, Peter Hlavačka, Teodor Urban, Eduard Krištofík, Alex Antošík

V prvom polčase sme sa ujali vedenia, keď centrovanú loptu si hostia stečovali do siete. V druhom polčase sme pozmenili niektoré posty a chceli sme si vyskúšať aj niečo nové. Na začiatku sme však inkasovali náhodný gól, ktorý prešiel cez dvoch našich hráčov a ani brankár v bráne nezareagoval. Hneď nato sme však dali gól aj my. Turoň našiel pred bránou Krištofíka, a ten usmernil loptu do siete. Hostia na tento gól ešte dokázali odpovedať vyrovnávajúcou strelou. V závere sme však dokázali streliť dva góly. Najprv Turoň prízemnou strelou k tyči dal na 3:2 a v poslednej minúte sa rútil na bránu Urban, ale až na druhý pokus spečatil víťazstvo na 4:2.